8:00 - 20:00

Facebook

Kontakt:

+421 903 904 468

Po - Pia: 8:00 - 20:00

E-MAIL:

info@cassovargaleria.sk

NAPÍŠTE NÁM

AKCIE / ZĽAVY

Vítanie Jari

Dovoľte, aby sme Vás informovali o pripravovanej gastroakcii, ktorá prebehne vo vašej reštaurácii v mesiaci  máj, konkrétne od 15.-19.5.2017. Ako každý rok budú vo vašej reštaurácii pripravené jedlá z čerstvej špargle.

OUTLETMODA.sk

Srdečne Vás pozývame do novootvorenej predajňe značkovej outlet módy OUTLETMODA.sk, ktorá Vám prináša svetoznáme značky ako Zara, Stradivarius, Mango, Pimkie, Vero Moda, OVS, YAMAMAY a iné. Priďte si kúpiť kvalitné oblečenie za neuveriteľné ceny! Našu predajňu nájdete na prízemí budovy hneď naproti predajne elektrobicyklov Ebajk. Tešíme sa na Vašu návštevu! www.outletmoda.sk

MAGENTA

Predajňa luxusnej značky MAGENTA v moderných priestoroch v Košiciach. Pre ženy, ktoré stavajú do popredia harmóniu pohodlnosti a ženskosti. Nájdete tu elegantnú aj ležérnu dámsku módu na rôzne príležitosti. Všetko oblečenie je vyrábané s použitím len tých najlepších talianskych materiálov. Najvyššia kvalita je totiž základom značky Magenta.

Predvianočné akcie na elektrobicykle

V predvianočnom období obdarúvame našich blízkych niečim, čo majú radi. Je to ideálna príležitosť na kúpu nástroja na zábavu v športe, na športové náčinie, ktorého potenciál treba skúsiť a už ho nepustíte. Ebajky Vás dostanú vyššie a rýchlejšie v horách a ďalej na akejkoľvek ceste za Vašimi zážitkami.

Slávnostné otvorenie stravovania EUREST -1.12.2016

PDF na stiahnutie

Prezentácia Cassovar.pdf

Kaviareň SIESTA

Vychutnajte si v príjemnom prostredí voňavú kávičku Puro Fuerte, alebo Grand Milano, ktoré sú ocenené značkami  Fairtrade Coffee a World Land Trust. Pre milovníkov kvalitného čaju máme v ponuke prémiový čaj HARNEY & SONS.  Iste nie iba detských hostí poteší  horúca čokoláda (12 príchutí), či v lete ľadová káva so zmrzlinou. Ak si želáte vernostnú kartičku, každý ôsmy, vyššie uvedený nápoj, máte od nás grátis.

LOTUS

Prídite ochutnať pravú exotiku azijského bistro LOTUS na prvom poschodí v Cassovar galéria

Caffé Trieste

Možnosť pre zamestnancov T-Systems vziať si kávu so sebou vo vlastnej šálke či pohári za 0,80 eur

Exstige fashion

Výpredaj šiat od 19,90 €,

30% na vybraný tovar,

nový tovar každý druhý týždeň

OXYLAND

Rozjasňujúce ošetrenie s OXYJET

20% zľava už len do konca apríla

Showroom

Office Cassovar, 1.NP

Žriedlová 11, 040 01 Košice

Žriedlová 11,

040 01 Košice

Slovakia

© copyright 2016 Cassovar, Global Group a.s.  |  Pravidlá ochrany osobných údajov

Facebook