Clock icon
8:00 - 20:00
Address icon
Žriedlová 11, 040 01 Košice
icon kontakt

KONTAKT:

+421 903 904 468

Po - Pia: 8:00 - 20:00

icon e-mail

E-Mail:

info@cassovargaleria.sk

NAPÍŠTE NÁM

AKCIE / ZĽAVY

banner Eurest vitanie jary

Vítanie Jari

Dovoľte, aby sme Vás informovali o pripravovanej gastroakcii, ktorá prebehne vo vašej reštaurácii v mesiaci  máj, konkrétne od 15.-19.5.2017. Ako každý rok budú vo vašej reštaurácii pripravené jedlá z čerstvej špargle.

banner Outlet moda

OUTLETMODA.sk

Srdečne Vás pozývame do novootvorenej predajňe značkovej outlet módy OUTLETMODA.sk, ktorá Vám prináša svetoznáme značky ako Zara, Stradivarius, Mango, Pimkie, Vero Moda, OVS, YAMAMAY a iné. Priďte si kúpiť kvalitné oblečenie za neuveriteľné ceny! Našu predajňu nájdete na prízemí budovy hneď naproti predajne elektrobicyklov Ebajk. Tešíme sa na Vašu návštevu! www.outletmoda.sk

banner magenta

MAGENTA

Predajňa luxusnej značky MAGENTA v moderných priestoroch v Košiciach. Pre ženy, ktoré stavajú do popredia harmóniu pohodlnosti a ženskosti. Nájdete tu elegantnú aj ležérnu dámsku módu na rôzne príležitosti. Všetko oblečenie je vyrábané s použitím len tých najlepších talianskych materiálov. Najvyššia kvalita je totiž základom značky Magenta.

banner e-bajk

Predvianočné akcie na elektrobicykle

V predvianočnom období obdarúvame našich blízkych niečim, čo majú radi. Je to ideálna príležitosť na kúpu nástroja na zábavu v športe, na športové náčinie, ktorého potenciál treba skúsiť a už ho nepustíte. Ebajky Vás dostanú vyššie a rýchlejšie v horách a ďalej na akejkoľvek ceste za Vašimi zážitkami.

banner siesta

Kaviareň SIESTA

Vychutnajte si v príjemnom prostredí voňavú kávičku Puro Fuerte, alebo Grand Milano, ktoré sú ocenené značkami Fairtrade Coffee a World Land Trust. Pre milovníkov kvalitného čaju máme v ponuke prémiový čaj HARNEY & SONS. Iste nie iba detských hostí poteší  horúca čokoláda (12 príchutí), či v lete ľadová káva so zmrzlinou. Ak si želáte vernostnú kartičku, každý ôsmy, vyššie uvedený nápoj, máte od nás grátis.